PROGRAM „AKTYWNY SENIOR 65+”

dodano: 05-04-2017

Od stycznia 2017 r. funkcjonuje program „Aktywny Senior 65+”, skierowany do osób w wieku 65+, zamieszkałych w Gminie Pyrzyce. Seniorzy uczestniczący w programie mogą korzystać z promocji i ofert przygotowanych przez podmioty działające w obrębie naszej Gminy (sklepy, firmy usługowe, instytucje rekreacyjno-kulturalne, OSiR, PDK, jak i również Urząd Miejski w Pyrzycach), które są opatrzone znakiem Programu „Aktywny Senior 65+”.

"Aktywny senior 65+" - zaproszenie Burmistrz Pyrzyc.pdf
Pyrzycka Karta Seniora 65+.pdf

Potwierdzeniem uprawnień osób do korzystania z ulg jest „Pyrzycka Karta Seniora” wydawana na wniosek osoby, która ukończyła 65 lat i zamieszkuje w Gminie Pyrzyce.

WNIOSEK O WYDANIE KARTY JEST WYDAWANY OD 2 STYCZNIA 2017 R. W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W PYRZYCACH POK. NR 8 ORAZ W PUNKCIE INFORMACYJNYM URZĘDU MIEJSKIEGO W PYRZYCACH.

Aby otrzymać kartę należy zgłosić się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Pyrzycach
z dowodem osobistym i wypełnić wniosek. Po wypełnieniu wniosku oraz okazaniu dowodu osobistego „PYRZYCKA KARTA SENIORA” zostanie wydana do 30 dni od jego złożenia.

WYROBIENIE KARTY SENIORA JEST BEZPŁATNE

Dodatkowych informacji udziela:

Pani Agnieszka Gajewska-Kuca tel. 91 5 611 165 pokój nr 9

Pani Anna Kostanowicz tel. 91 5 611 165 pokój nr 6

Jednostką odpowiedzialną za Program „Aktywny Senior 65+” jest:

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pyrzycach

Plac Ratuszowy 1

74-200 Pyrzyce

www.opspyrzyce.pl

tel. 91 5 611 150

UWAGI:

-Karta Seniora jest ważna na czas trwania programu;

-W Ośrodku Pomocy Społecznej będzie można odbierać aktualna listę z ofertami ulg i zniżek. Internautów odsyłamy na stronę www.opspyrzyce.pl;

-Sklepy i firmy usługowe przyznające zniżki są opatrzone znakiem Programu „Aktywny Senior 65+”;

-Firmy i instytucje, które posiadają ofertę dla osób 65+ zapraszamy do włączenia się w Program „Aktywny Senior 65+”. Warunkiem przystąpienia do programu jest wyrażenie woli współpracy na rzecz seniorów i przedstawienie oferty z atrakcyjnymi dla seniorów zniżkami, promocjami lub usługami adresowanymi do tej grupy wiekowej.

PROGRAM  AKTYWNY SENIOR 65+.pdf

Aktualni  Partnerzy  Programu „Aktywny Senior 65+”.pdf