KONKURS ,,ŻYJĘ BEZ RYZYKA”

dodano: 07-12-2016

6 grudnia 2016 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień dla uczniów biorących udział w konkursie ,,Żyję bez ryzyka” zorganizowanym przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach.

Swoją obecnością zaszczycili pani Marzena Podzińska - Burmistrz Pyrzyc oraz pan Bartłomiej Królikowski - Wicestarosta Pyrzycki.

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat HIV/AIDS wśród młodzieży ponadgimnazjalnej oraz promowanie postaw odpowiedzialności za własne życie oraz szacunku wobec siebie i innych.

Udział w konkursie poprzedzony był warsztatami ,,co wiesz na temat HIV/AIDS”, w których udział wzięli wszyscy uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach.

Konkurs przebiegał w dwóch etapach:

I - etap - test wiedzy

II - etap - plakat profilaktyczny.

Komisja konkursowa wybrała 3 najlepsze prace
I miejsce - Weronika Lewicka

II miejsce - Eliza Łuc

III miejsce - Patrycja Farbotko

Wyróżnienia:

Wiktoria Skrobisz, Klaudia Rojewska, Sara Cholewa

Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Nagrody ufundowali: Starostwo Powiatowe w Pyrzycach oraz Urząd Gminy Pyrzyce.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział i zaangażowanie
w konkursie.

Wystawę nagrodzonych oraz wyróżnionych prac będzie można obejrzeć w Urzędzie Gminy Pyrzyce.

Anna Krawczykowska
                                                                            Beata Pawłowska