KOLEJNY SUKCES SUMITÓW LKS SPARTAKUS PYRZYCE

dodano: 27-05-2016

W dniach 21-22 maj 2016 w Łęcznej k. Lublina rozegrano kolejny Puchar Polski juniorów i seniorów w sumo, gzie bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi sumici LKS Spartakus Pyrzyce. Wiktoria MAĆKOWIAK - tegoroczna 6-krotna medalistka Mistrzostw Europy juniorów zdobyła złoty medal w kat. 80 kg w grupie seniorek, natomiast w grupie juniorek w kat. +70 kg wywalczyła brązowy medal.

Oskar LIPKA-KOZANKA w grupie juniorów wywalczył dwa srebrne medale w kategoriach: 100 kg i +100 kg.

Serdeczne gratulacje dla zawodników i trenerów.

wiceprezes LKS Spartakus Bolesław Kowalski

Na zdjęciu: medaliści ze zdobytymi trofeami.