Podwórko NIVEA Rodzinne Miejsce Zabaw - szansą na plac zabaw w Pyrzycach

dodano: 14-07-2016

Zwracam się z prośbą o wsparcie w akcji Podwórko NIVEA Rodzinne Miejsce Zabaw. Nagrodą w konkursie jest wybudowanie przez wykonawcę wskazanego przez NIVEA wyjątkowego placu zabaw.

Im więcej głosów tym większa szansa na wspólną wygraną niecodziennej nagrody, jaką jest Podwórko NIVEA – Rodzinne Miejsce Zabaw. Nasza lokalizacja to – PYRZYCE ul. Poznańska ( przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi ).

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.nivea.pl/podworko poprzez podanie adresu e-mail i zatwierdzenie linku zwrotnego, który zostaje wysłany na podany adres. Istnieje możliwość codziennego oddawania głosów - jeden głos z jednego adresu e-mailowego. Akcja trwa od 5 maja do 30 czerwca 2016 r.

To od liczby głosów zależy, gdzie powstanie Rodzinne Miejsce Zabaw.

GŁOSUJ CODZIENNIE – KAŻDY GŁOS ZWIĘKSZA SZANSE !!!

www.nivea.pl/podworko

Dzieci będą bardzo wdzięczne i szczęśliwe bawiąc się na nowym placu zabaw.

BURMISTRZ PYRZYC

( - ) Marzena Podzińska