Burmistrz Pyrzyc zaprasza do negocjacji

Burmistrz Pyrzyc
zaprasza
do negocjacji

zapraszam do złożenia oferty na zakupu nieruchomości lokalowych mieszkalnych na rzecz Gminy Pyrzyce na potrzeby uzupełnienia komunalnego zasobu mieszkaniowego.

Ofertę należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 5 grudnia 2014r. pokój nr 133 I - piętro Urzędu Miejskiego w Pyrzycach (sekretariat) do godziny 15:00, w kopertach zamkniętych z opisem: ,,Oferta sprzedaży lokalu/nieruchomości mieszkaniowej na rzecz Gminy Pyrzyce”

Termin otwarcia ofert 8 grudnia 2014 godz. 9:00 pokój nr 282 II - piętro Urzędu Miejskiego w Pyrzycach.

1. Zamawiający oświadcza, iż ocena ofert zostanie dokonana przez Komisję przetargową powołaną zarządzeniem Burmistrza Pyrzyc wg następujących kryteriów:
a) cena - oferta powinna zawierać cenę w odniesieniu do każdego mieszkania przy uwzględnieniu całości powierzchni lokalu i podstawowego standardu wyposażenia.
b) standard wykończenia mieszkania.
2. Zamawiający oświadcza, iż w wyniku rozstrzygnięcia złożonych ofert zamierza zakupić 3 lokale mieszkalne położone na terenie Gminy Pyrzyce o rozkładzie:
- jedno mieszkanie – 3 pokojowe,
- dwa mieszkania – 2 pokojowe.
3. Oferty niekompletne, nieczytelnie lub błędnie sporządzone zostaną odrzucone bez rozpatrzenia.
4. Dopuszcza się możliwość złożenia oferty zakupu budynku mieszkalnego położonego na terenie Gminy Pyrzyce.
5. Formularz oferty oraz regulamin negocjacji stanowią załączniki nr 2 i 3 do zarządzenia Burmistrza Pyrzyc nr 1609/2014 z dnia 24 listopada 2014r.
Termin związania ofertą 90 dni.
Ogłoszenie zostanie podane do publicznej wiadomości na okres 14 dni, w terminie od 24 listopada 2014r. do 7 grudnia 2014r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Nieruchomości i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Pyrzycach, pok. nr 259 lub 255 (II piętro), od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00, tel. (91) 397 03 75 lub (91) 397 03 84 oraz na stronie internetowej www.pyrzyce.um.gov.pl, w okresie od ukazania się ogłoszenia do terminu negocjacji.

Regulamin negocjacji na nabycie mieszkań na rzecz Gminy Pyrzyce na potrzeby uzupełnienia komunalnego zasobu mieszkaniowego.pdf

FORMULARZ OFERTOWY NA SPRZEDAŻ LOKALU MIESZKALNEGO Z PRZEZNACZENIEM NA POWIĘKSZENIE ISTNIEJĄCEGO ZASOBU KOMUNALNEGO.PDF

Oświadczenia.pdf

Skład Komisji Przetargowej.pdf