Wojewódzki Turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Świnoujściu

dodano: 19-11-2014

W dniach 29-30 października 2014 roku w Świnoujściu odbył się coroczny Turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W turnieju tym udział wzięły Ośrodki z Kołobrzegu, Pyrzyc i gospodarze Świnoujście. Jest to cykliczny Turniej mający wyłowić wojewódzkie talenty w piłce siatkowej chłopców szkolone w Siatkarskich Ośrodkach i realizujący Program SOS  Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Kolejnym etapem zmagań uczniów realizujących program SOS jest Turniej Regionalny który odbędzie się w Szczecinku. Udział w Tym turnieju wezmą zespoły kadr wojewódzkich.

Wyniki Turnieju wojewódzkiego:

Klasy pierwsze-

II miejsce Pyrzyce
III miejsce Kołobrzeg

Klasy drugie-

II miejsce Pyrzyce
III miejsce Kołobrzeg

Klasy trzecie i I liceum-

II miejsce Kołobrzeg
III miejsce Pyrzyce

Puchary i dyplomy wręczył koordynator wojewódzki pan Zdzisław Gogol i koordynator regionalny pan Adam Nowik. Gratulacja i sukcesów w turnieju regionalnym.