STYPENDIA BURMISTRZA PYRZYC 2014 PRZYZNANE

dodano: 30-09-2014

15 września br. w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach, Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech dokonał uroczystego wręczenia „Stypendiów Burmistrza Pyrzyc za wybitne osiągnięcia w nauce i w innych dziedzinach“. Na spotkanie zaproszeni zostali tegoroczni stypendyści, ich rodzice oraz Dyrektorzy Szkół do których uczęszczają nagrodzeni uczniowie. Stypendyści otrzymali z rąk Burmistrza Pyrzyc Decyzje o przyznaniu stypendium i jego pierwszą ratę, zaś rodzice listy gratulacyjne. Spotkanie ubarwił występ uczniów Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej oraz tegorocznej stypendystki Natalii Haręży.

Zgodnie z zasadami przyznawania stypendiów otrzymało je 27 uczniów:

Alicja Bochan-Bochanowicz
Justyna Warejko
Kacper Zieliński
Alicja Zadarko

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych tak owocnych sukcesów w nauce. Mamy nadzieję, że stypendium pomoże im w dalszej edukacji i przyczyni sie do wspierania ich w trudnej drodze do sukcesu.