UROCZYSTOŚCI W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 4 W PYRZYCACH

dodano: 07-07-2014

Zakończenie Edukacji Przedszkolnej 5-latków z Bajkowej Krainy

Dnia 17 czerwca 2014 r. o godzinie 1500 w Przedszkolu Publicznym nr 4 w Pyrzycach odbyła się uroczystość Zakończenia Edukacji Przedszkolnej. 11 dzieci 5-letnich z Bajkowej Krainy uroczyście pożegnało się z przedszkolem. Dzieci w takt poloneza , w biretkach na głowach rozpoczęły imprezę. Były piękne tańce, wiersze i piosenki. Po części artystycznej wychowawczyni życzyła dzieciom wiele sukcesów w szkole. Absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola oraz piórniki zakupione przez Radę Rodziców.  Dyrektor przedszkola, pani Sabina Litwic wręczyła rodzicom podziękowania za aktywną współpracę.

CZYTAMY DZIECIOM

W dniach od 2 do 6 czerwca br. w naszym przedszkolu trwał XIII Ogólnopolski Tydzień Głośnego Czytania zorganizowany w ramach kampanii Cała Polska czyta dzieciom. Do czytania dzieciom w przedszkolu zaprosiliśmy gości. Wśród nich byli pan Mirosław Rabiega - komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach, pani Magdalena Brzozowska - Wróblewska - dyrektor Pyrzyckiej Biblioteki Publicznej, pani Sabina Litwic - dyrektor Przedszkola Publicznego nr 4 w Pyrzycach, pani Krystyna Gunerka - właścicielka księgarni "Bajka" w Pyrzycach oraz pan Leszek Ciarkowski - komendant Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach.

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM I MY TEŻ CZYTAMY!

ŻEGNAMY PRZEDSZKOLE

25 czerwca br. sześciolatki z Przedszkola Publicznego nr 4 w Pyrzycach uroczyście zakończyły edukację przedszkolną. W tym ważnym wydarzeniu towarzyszyli dzieciom rodzice, dziadkowie i krewni. Gościliśmy również Burmistrza Pyrzyc, pana Jerzego Marka Olecha i Zastępcę Burmistrza, panią Agnieszkę Odachowską. Obecna była pani dyrektor Sabina Litwic oraz pracownicy przedszkola.

Absolwenci rozpoczęli uroczystość tańcząc Poloneza do muzyki Wojciecha Kilara, poruszając serca gości. Podczas występu przedszkolaki wspominały czasy przedszkolne, śpiewały i tańczyły. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności po mistrzowsku, otrzymując liczne gratulacje i gromkie brawa.

Pożegnaniu towarzyszyły liczne podziękowania – pani dyrektor, nauczycielom, wszystkim pracownikom przedszkola. Słowa wdzięczności i uznania płynęły również pod adresem rodziców. Czteroletnia, bardzo dobra współpraca z wychowawcą oraz działalność na rzecz przedszkola, były powodem wręczenia podziękowań wszystkim rodzicom.

Na pamiątkę przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz upominki od rodziców. Z piórników chętnie będą korzystały w klasie pierwszej, natomiast pamiątkowy album nie pozwoli zapomnieć o cudownych latach spędzonych w „Bajkowej Krainie”.

P.S. Drogie przedszkolaki:
„Dobrze uczcie się w tej szkole,
same szóstki tam zbierajcie,
a co dało Wam przedszkole
mocno w sercu zachowajcie”.